Gayrettepe Halı Yıkama

Gayrettepe  halı yıkama firması, siz değerli müşterilerinin halılarını 7/24 her mervsim yıkmaktadır. Şehirleşmenin getirdiği zorluklar, günümüzde çalışan bayanların çokluğu ve sosyoekonomik bakımdan zorluklarımız halı yıkama işlemini bir sektör haline getirmiştir. Fakat bu sektör içerisinde fazlsıyla fırstaçı firmalar da bulunmaktadır. Oto parklarda ve araba yıkama firmalarında halı yıkadığını bildiren bir çok düzenbaz firma bulunmaktadır.

Bu firmalar halılarınızı açık alanlarda ve kesinlikle steril olmayan ortamlarda yıkadığını zannederek kiri tam aksine halının doku köklerine iterek ve halınızı deforme ederek çalışırlar. Halılarınız açık alanlarda güneş ışığına maruz kalarak kurutulur ve renli solabilir.

Gayrettepe halı yıkama fabrikamız halılarınızı temizlik adı altında tanınamıyacak bir şekilde teslim alabilirsiniz. Altun halı yıkama ise seneler boyu bilinirlik ve tecrübe kazanmış bir firma olarak halılarınızı tesislerinde işinin ehli personeli ve son teknoloji ürünü makinaları ile yıkamaya devam etmektedir. Kaliteli ve sağlıklı bir hizmet için, temiz halılar için lütfen arayın.

There are no articles for this module.